HAKKIMIZDA


OTOMAK,
Sektörde 15 yıldır sessiz sedasız sürdürdüğümüz varlığımızı artık duyurma zamanının geldiği düşüncesinden doğdu.


OTOMAK,
Günümüzün teknolojiye dayalı, hızla yaşanan dünyasında giderek yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelerek yaygınlaşan çay, kahve, soğuk içecek, atıştırmalık yiyecek vb. ürün otomatlarının sıfır ya da ikinci el satışı ile bakım, onarım ve her türlü teknik sorununun en kısa çözümlenebilmesi hizmeti için kuruldu.


OTOMAK,
Sektörün ülkemizdeki kalbi sayılan İstanbul’da, ülkemizin her yanına hizmet vermek üzere, Giyimkent’te, 2016 yılının başında faaliyete geçti.


OTOMAK,
Sektörün müşteri memnuniyeti konusundaki kalite ve ivedi çözüm ihtiyacını göz önüne alarak, sektörün liderlerinden VENDO Sanden firması ile Türkiye’deki ilk ve tek temsilcisi olma konusunda da anlaşmaya vararak farklı bir hizmet anlayışını gündeme taşıdı.


OTOMAK,
Vending sektörünü, ülkemizde de, batı dünyasındaki gibi saygın, nitelikli, yaşamı kolaylaştıran ve insan hayatına kalite katan bir düzeye taşımak amacıyla hizmete başladı.


OTOMAK,
Sektörün dürüst, istikrarlı, saygın, güç simgesi olarak anılan lideri olmak için var olduğunun bilinciyle hareket ediyor.
Bunun için tekrarlıyoruz:
Size bir telefon kadar uzağız.